KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15712016
nr 1571 2016
Blandteknik
Nika Muzychko, Ukraina. "Hjärtats andetag, bildandet av värden, inre blomning". Signerad, daterad 2022. Mixed media paper, collage, 49x49 cm, yttermått inklusive ram: 54x54
måndag 16 oktober 2023
kl 19:01:26
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE